Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu 11.03.2018 r.

1. Dzisiaj przed kościołem będzie można złożyć ofiary do puszek na odbudowę zniszczonego przez pożar wnętrza domu p. Alicji Sawczuk z Serpelic. Zachęcamy do wsparcia i pomocy w remoncie domu naszej sąsiadki.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w każdy piątek o 17:15 oraz środy po mszy św. wieczornej i Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.

3.  Przed    kościołem    i   w   zakrystii    można    nabywać   czekoladowe   baranki wielkanocne  Caritas  w  cenie  5  złotych.   Dochód  z  ich  sprzedaży  będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Magdalena Katarzyna Waszczuk,  panna  zamieszkała w Serpelicach,  parafia tutejsza,  i Hubert Przemysław Pawelczyk, kawaler zamieszkały w Radzyminie, parafia p.w. Przemienienia Pańskiego, zapowiedź druga.

5.  W przyszłą sobotę 17 marca na godzinę 9:00 prosimy panów z naszych trzech miejscowości do pomocy w pocięciu i ułożeniu drewna opałowego.

6.  Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na Kalwarii.    Modlitwą  otaczamy  wszystkich  naszych dobrodziejów.

7.  Tydzień temu zmarła nasza parafianka śp. Alina Klimaszewska z Serpelic. Polećmy ją  Miłosierdziu  Bożemu:  Ojcze  nasz…  Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

8.   Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *