Ogłoszenia duszpasterskie na 12. Niedzielę Zwykłą – Św. Jana Chrzciciela 24.06.2018 r.

1. W piątek 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła – odpust parafialny. Msze święte o 9:00, 11:00 i 18:00. Oczywiście tego dnia nie obowiązuje post. Sumie odpustowej o 11:00 będzie przewodniczyć ks. Łukasz Gołębiewski, dyrektor Caritas diecezji drohiczyńskiej. Po mszy procesja eucharystyczna po placu kościelnym. Liczymy na dzieci sypiące kwiaty, osoby niosące chorągwie i feretrony, orkiestrę oraz strażaków.

2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Marta Patrycja Suprunowicz, panna zamieszkała w Serpelicacb, parafia tutejsza, i Grzegorz Jarosław Górecki, kawaler zamieszkały w Janowie Podlaskim, parafia p.w. Trójcy świętej, zapowiedź pierwsza oraz Ewa Maksymiuk, panna zamieszkała w Serpelicach, parafia tutejsza, i Michał Dragan, kawaler zamieszkały w Dubicy Górnej, parafia p.w. Przemienienia Pańskiego w Wisznicach, zapowiedź pierwsza.

3.  Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

4. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień, a dzieciom i młodzieży udanych wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *