Ogłoszenia duszpasterskie na 22 Niedzielę zwykłą 02.09.2018

 

 

1.     Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 3 września o godz. 8:00. Zapraszamy razem z uczniami, nauczycielami i wychowawcami także rodziców, aby modlić się o dobry rok nauki dla waszych dzieci.

2.     W poniedziałek o 18:00 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Przed mszą różaniec w ich intencji.

3.     We wtorek o 18:00 msza święta w intencji Ojczyzny, wcześniej różaniec. Zapraszamy.

4.     W tym tygodniu przypada I-szy Czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o 17:30. W piątek odwiedziny chorych od 8.30.

5.     W sobotę 8 września przypada święto narodzenia NMP, msze święte z poświęceniem ziarna na siew o godzinie 9 i 18.

6.     Zapraszamy na Dożynki Diecezjalne, odbędą się w miejscowości Sadowne, w sobotę 8 września br. szczegóły na plakacie w gablocie.

7.     Caritas diecezji Drohiczyńskiej organizuje zbiórkę artykułów szkolnych, papierniczych dla polskich dzieci mieszkających na Ukrainie. Możemy je przynosić na furę, czy do zakrystii przez najbliższy tydzień.

8.     W dniu 14 września serdecznie zapraszamy Młodzież na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Serpelicach, na kalwarii Podlaskiej. Szczegółowy program w gablocie

9.     Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

10.                       Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na rozpoczęty dziś tydzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *