Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą 23.09.2018

 

 

1.     W niedzielę 30 września O. Honoriusz Lisowski obchodzi imieniny. Zapraszamy na mszę św. w jego intencji o 18:00.

2.     Od wtorku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Modlitwy nowenny będą odmawiane na wieczornych mszach świętych.

3.     Spotkania kandydatów do sakramentu Bierzmowania będą się odbywały w pierwsze piątki miesiąca o godzinie 16.30 w naszym kościele.

4.     Spotkania ministrantów będą się odbywały w każdy piątek od godziny 15 w naszym kościele. Zapraszamy na te spotkania wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby służyć Panu Bogu przy ołtarzu i przyjęli już pierwszą Komunię świętą.

5.     Odnowa w Duchu Świętym w Sarnakach zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl 10 spotkań mających na celu rozpalenie naszej wiary. Spotkania będą miały miejsce, co niedzielę od 30 września o godzinie 17 w Kościele w Sarnakach.

6.     Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

7.     W czwartek odbył się pogrzeb śp. Janusza Marciniuka z Zabuża, polećmy go modlitwie. Ojcze Nasz… Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

8.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *