Ogłoszenia na Uroczystość Poświęcenia Świątyni 28.10.2018r.

 

1.     Dziś swoje imieniny obchodzi biskup naszej diecezji Tadeusz Pikus. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

2.     Obchodząc dziś uroczystość poświęcenia tego kościoła pamiętajmy w modlitwie o jego budowniczych i wszystkich, którzy swą pracą i ofiarami sprawili i ciągle dbają, że jest taki piękny i pozwala nam tu spotykać się z Bogiem.

3.     W czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja na cmentarz po mszy o 11:00. Tradycyjnie po procesji, na cmentarzu będziemy zbierać ofiary z przeznaczeniem na kontynuację prac remontowo-porządkowych. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli już te prace.

4.     W piątek 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego.

Od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

5.     Od 2 listopada przed wieczorną mszą świętą w kościele będzie odmawiany różaniec z wypominkami za zmarłych.

6.     W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.

7.     W zakrystii i przed kościołem można nabywać jeszcze znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł.

8.     W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Ze względu na to, że pierwszy piątek przypada w dzień zaduszny chorych odwiedziny w sobotę od 8:30.

9.     Zmarła nasza parafianka Elżbieta Nazaruk polećmy Ją Bożemu miłosierdziu Ojcze Nasz … Zdrowaś Maryjo … Wieczny Odpoczynek …

10.                       Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *