Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 23.12.2018r.

 

1.     Jutro w poniedziałek przypada Wigilia Bożego Narodzenia, nie będzie wieczornej mszy św. o 18:00. Opłatki są jeszcze dostępne w zakrystii.

2.     Wieczerzę zaczynamy od śpiewu kolędy, modlitwy Ojcze nasz, oraz odczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Chrystusa. Następnie składamy życzenia łamiąc się opłatkiem.

Szczególnie zapraszamy na Mszę św. w nocy – Pasterkę o godz. 24:00.

3.     25 grudnia w Boże Narodzenie msze św. o 9:00, 11:00 oraz 18:00.

4.     We wtorek 26 grudnia święto Świętego Szczepana. Msze święte jak w niedzielę, o 18 msza imieninowa O. Szczepana Dzyra. Tego dnia o 16:30 zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Wszelkie instrumenty muzyczne mile widziane.

5.     Od piątku będzie wizyta duszpasterska – Kolęda:

– w piątek 28 grudnia: Klepaczew, od p. Nowikowskich w ośrodku AS, dalej przez p. Borowy do p. Wojciecha Świć, drugi kapłan od p. Hulicz do p. Ryszarda Czyżyka oraz Serpelice Centrum od p. Adamiuków do p. Zbigniewa Kroszki,

– w sobotę 29 grudnia: – Zabuże od p. Kotlarczuk  do Tołtyżewskich, drugi kapłan od p. Michała Świcia do p. Wojcieszuków oraz Serpelice Centrum od p. Marianny Rosolskiej do p. Mirosława Leończuka,

– w poniedziałek 31 grudnia: – Serpelice Raczki oraz za Mleczarnią, pierwszy kapłan od p. Eugeniusza Kroszki do p. Anny Jakoniuk, drugi od. P. Arasymowiczów do p. Szczepana Kuzaki i trzeci od p. Alicji Sawczuk do p. Ogłozińskich.

Tradycyjnie zaczynamy od godziny 9:00.

6.     Następna niedziela 30 grudnia to Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

7.     W poniedziałek 31 grudnia dniu na nabożeństwie o 17:30 i wieczornej mszy świętej będziemy dziękować za łaski otrzymane w kończącym się roku 2018.

8.       Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na Kalwarii. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na ten świąteczny tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *