Ogłoszenia duszpasterskie 28 Niedziela Zwykła 13.10.2019

  1. Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.
  2. Dzisiejsza niedziela to Dzień Papieski. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – ku czci Świętego Jana Pawła II, udzielającej stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży.
  3. Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na potrzeby misji prowadzonych przez naszą kapucyńską prowincję zakonną.
  4. W kościele są już wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.
  5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składana na rzecz kościoła, klasztoru i kalwarii.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *