Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Świętej Rodziny 29.12.2019

  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda będzie przebiegała w następujący sposób:

– w poniedziałek 30 grudnia: – Zabuże od Państwa Kotlarczuk  do Państwa Tołtyżewskich, drugi kapłan od p. Michała Świcia do p. Wojcieszuków oraz Serpelice Centrum od p. Antoniego Romaniuka do p. Mirosława Leończuka,

– we wtorek 31 grudnia: – Serpelice Raczki oraz za Mleczarnią, pierwszy kapłan od p. Eugeniusza Kroszki do Pani Anny Jakoniuk, drugi od. P. Arasymowiczów do p. Szczepana Kuzaki i trzeci od p. Alicji Sawczuk do p. Ogłozińskich.

  1. We wtorek na nabożeństwie o 17:30 i wieczornej mszy świętej będziemy dziękować za łaski otrzymane w kończącym się roku.
  2. W środę 1 stycznia, w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – msze święte jak w niedzielę: o 9:00, 11:00 i 18:00.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa w czwartek i piątek o 17:30.

Odwiedziny chorych w piątek od 8:30.

  1. Spotkanie opłatkowe dla kół żywego różańca z całej naszej parafii odbędzie się 6 stycznia 2020r. po mszy świętej o godz. 11.00 w naszym ośrodku.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek 10 stycznia o godzinie 16.30.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na kościół, cmentarz i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  4. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *