Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela po Narodzeniu Pańskim 05.01.2020

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Spotkanie opłatkowe dla kół żywego różańca z naszej parafii, na Mszy świętej o 11.00, a po Mszy spotkanie kolędowe w naszym domu rekolekcyjnym. Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie.
 2. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na potrzeby misji.
 3. Na ołtarzu Matki Bożej są wyłożone poświęcone kadzidło i kreda, którą znaczymy drzwi naszych domów skrótem imion Mędrców i bieżącym rokiem Pańskim prosząc o Boże błogosławieństwo.
 4. Spotkanie opłatkowe biskupa z sołtysami odbędzie się w środę, 8 stycznia o 10:30 w katedrze w Drohiczynie. Tradycyjnie zachęcamy naszych trzech sołtysów do udziału i reprezentowania parafii, tak jak to robili w latach ubiegłych.
 5. W piątek 10 stycznia przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Drohiczynie. Pamiętajmy w modlitwie o intencjach naszej diecezji i biskupach.
 6. W piątek 10 stycznia spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
 7. Zbiórka ministrantów młodszych, czyli do lat 14 w sobotę o godzinie 10.00.
 8. W minionym roku w naszej parafii udzieliliśmy 44 chrztów, w tym 4 z parafii, 35 ślubów w tym 4 z parafii i pogrzebaliśmy 14 zmarłych, w tym 11 z parafii.
 9. W tym roku pragniemy postawić nowy mur na cmentarzu od strony ulicy.
 10. Za nami wizyta kolędowa, gorąco dziękuję wszystkim parafianom za serdeczne przyjęcie nas, życzliwość z jaką się spotykaliśmy w trakcie kolędy i jaką odczuwamy na co dzień. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
 11. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *