Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu 1.03.2020

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, w Klepaczewie spotkanie w nowej świetlicy wiejskiej.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową w każdy piątek o 17:15 i Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.
 3. We wtorek, 3 marca, odbędzie się zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Składujemy, je przed bramą wjazdową do Kościoła do godz.14.
 4. We środę przypada Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Archidjecezji Białostockiej, jest on również patronem naszego O. Kazimierza, dlatego serdecznie zapraszamy na Mszę św. Imieninową o 18.00.
 5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej, I – czwartek, piątek i sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwa o 17.30. W I piątek chorych odwiedzimy od 8.30.
 6. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek 6 marca, na godzinę 16.30 do kościoła.
 7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad Gentes”.
 8. Na stoliku z prasą są wyłożone skarbonki „Caritas”, na jałmużnę wielkopostną. Rezygnując z różnych przyjemności, zaoszczędzone pieniądze przeznaczamy dla potrzebujących pomocy. Skarbonki przyniesiemy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
 9. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
 10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.
 11. W czwartek odbył się pogrzeb naszego parafianina Zbigniewa Kroszki, polećmy Go dobremu Bogu: Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Wieczny Odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *