Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela Zwykła 18.10.2020

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby misji prowadzonych przez naszą prowincję zakonną kapucynów.
  2. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom za zboże i produkty rolne, które brat Krzysztof zebrał w ostatni wtorek na rzecz klasztoru.
  3. W piątek 23 października o 18:00 msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo św. o. Pio. Intencje można jeszcze składać w zakrystii.
  4. Przez cały październik zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła.
  5. W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Po czytelnym wypełnieniu można je składać w zakrystii lub w kopercie złożyć na tacę. Za polecanych na nich zmarłych będziemy się modlić w listopadzie na różańcu o 17:30 oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na wieczornej mszy świętej.
  6. W zakrystii i przed kościołem można nabywać znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 6 zł. Te znicze są znakiem naszej pamięci o zmarłych i o żywych. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc ubogim i potrzebującym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *