Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2020

  1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Ze względu na zakazy władz państwowych procesji na cmentarz nie będzie. Po mszy świętej o 11:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa za zmarłych, a następnie adoracja do mszy wieczornej.
  2. Zaplanowane na dziś poświęcenie nowego krzyża cmentarnego oraz nowych nagrobków przekładamy na następną niedzielę, po mszy świętej o 11.00.
  3. Jutro 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. Od jutra przed wieczorną mszą świętą w kościele będzie odmawiany różaniec z wypominkami za zmarłych.
  5. W zakrystii i przed kościołem można nabywać jeszcze znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 6 zł.
  6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedziny w piątek od 8:30. 
  7. W następną niedzielę przypada dzień solidarności z Kościołem prześladowanym Będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc wyznawcom Chrystusa cierpiącym za wiarę w różnych miejscach świata.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na sprzątanie kościoła, sołtysom za ich zebranie. Dziękujemy także Panu Markowi i Pawłowi Demianiukom za zrobienie nowego krzyża na cmentarzu oraz wszystkim, którzy pomogli go postawić.
  9. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *