Ogłoszenia duszpasterskie 15Niedziela Zwykła 11.07.2021

  1. Dziś po mszy świętej o godzinie 11.00 zebranie rady parafialnej.
  2. Dziś po mszach o 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary do puszki na pomoc Mikołajowi Karelusowi choremu na SMA.
  3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na cele diecezjalne.
  4. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii o. Krzysztofa Przybylskiego OFMCap, który jest odpowiedzialny za nasze misje zagraniczne. Po mszach świętych, będziemy mogli wspomóc misje kapucyńskie naszymi modlitwami i ofiarami.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.
  7. Z 9 tygodni od 12 do 19 września rozpoczną się misje parafialne, które poprowadzi nasz współbrat O. Krzysztof Gajewski OFMCap. Już dziś na nie zapraszamy i zachęcamy do modlitwy o dobre owoce tych misji. Pod Twoją obronę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *