Ogłoszenia duszpasterskie 19 Niedziela Zwykła 08.08.2021

  1. Dziś o 18 odbędzie się zebranie członków wspólnoty gruntowej wsi Serpelice.

  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory pomagali przy stawianiu muru na cmentarzu oraz dostarczyli kamienie. Część muru już stoi, jednak nadal potrzebujemy pomocy przy budowaniu i przywiezieniu kamieni.

  3. Za tydzień w niedzielę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie kwiatów, ziół i zbóż na wszystkich mszach świętych.

  4. Przez cały sierpień zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godzinie 21.00.

  5. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień pracy i wypoczynku.

  7. Już za 5 tygodni rozpoczną się misje parafialne, pomódlmy się o dobre owoce misji:

    Duchu Święty, Stworzycielu, któryś u zarania Kościoła raczył widzialnie zstąpić na Apostołów i wiernych, aby oświecić ich umysły, serca zapalić i utwierdzić w wierze, a życie ich uświęcić! Błagamy Cię, zstąp i na naszą parafię w czasie Misji świętych i napełnij nas swoimi darami. Oświecaj w wątpliwościach, otwórz nasze serca na dar słowa, wyprowadzaj z błędów, dźwigaj z naszych grzechów, jednocz nas wzajemną chrześcijańską miłością, abyśmy wszyscy wsparci Twoją łaską, podczas tych świętych misyjnych dni odnaleźli nowe życie w Jezusie Chrystusie i jako jedna rodzina dzieci Bożych żyli we wzajemnej miłości i jedności. I tak oddając Bogu chwałę, doszli do szczęśliwej wieczności, gdzie będziemy nieustannie wielbić Boga Ojca za dar Stworzenia, Chrystusa Pana, za dar Odkupienia i Ciebie, Duchu Święty, za dar Uświęcenia. Matko Boża Nieustającej Pomocy bądź Matką tych świętych Misji. Św. Franciszku, módl się za nami. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *