Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Poświecenia Kościoła 31.10.2021

  1. Obchodząc dziś uroczystość poświęcenia tego kościoła pamiętajmy w modlitwie o jego budowniczych i wszystkich, którzy swą pracą i ofiarami sprawili i ciągle dbają, że jest taki piękny i pozwala nam tu spotykać się z Bogiem.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Po mszy świętej o 11:00 będzie procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. Po procesji będzie możliwość poświęcenia nowych krzyży i nagrobków.
  3. We wtorek, 2-go listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. Od wtorku przed wieczorną mszą świętą w kościele będzie odmawiany różaniec z wypominkami za zmarłych.
  5. W zakrystii i przed kościołem można nabywać jeszcze znicze na groby rozprowadzane przez Caritas w cenie 7 zł.
  6. Przyjmujemy już intencje mszalne na przyszły rok.
  7. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedziny w piątek od 8:30. 
  8. W następną niedzielę przypada dzień solidarności z Kościołem prześladowanym Będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc wyznawcom Chrystusa cierpiącym za wiarę w różnych miejscach świata.
  9. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom za zboże i produkty rolne, które brat Krzysztof zebrał w ostatni wtorek na rzecz klasztoru oraz tym, którzy pomogli w zagrabianiu i wywożeniu liści.
  10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *