Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Adwentu 05.12.2021

  1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła, aby pomóc naszym braciom zza wschodniej granicy.
  2. Dziś I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15 do mszy wieczornej.
  3. Od jutra rozpoczną się rekolekcje w naszej parafii. Poprowadzi je ks. Andrzej Witerski proboszcz z Łysowa. Msze święte jak w niedzielę: o 9.00, 11.00 i 18.00. W środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, będzie to dzień zakończenia rekolekcji, ofiary tego dnia złożone na tacę będą znakiem naszej wdzięczności dla ks. Rekolekcjonisty. 8 grudnia o także dzień zakończenia roku św. Józefa, na zakończenie każdej mszy świętej będziemy zawierzać się opiece św. Józefa.
  4. W zakrystii i przed kościołem można nabyć świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. W tym roku jest tylko jeden rodzaj świec w cenie 18 zł. Są jeszcze do nabycia kalendarze adwentowe dla dzieci w cenie 15 zł.
  5. W naszej parafii po następnej niedzieli 12 grudnia, Br. Krzysztof będzie roznosić opłatki. Jeśli ktoś już potrzebuje opłatków to są dostępne w zakrystii.
  6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru, kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *