Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Świętej Rodziny 26.12.2021

  1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny, zapraszamy do naszego kościoła na wspólne kolędowanie przy żłóbku o godzinie 16.30.
  2. Wizytę Duszpasterską, kolędę zaczniemy w tym roku od 28 grudnia i będzie ona miała następujący przebieg: 28 grudnia Serpelice od Państwa Arasymowiczów do Państwa Maksymiuków, oraz od Pani Alicji Sawczuk do Państwa Kowalczuków i od Państwa Kroszków do Pani Anny Jakoniuk 29 grudnia od Państwa Adamiuków do Pana Michała Kroszki i od Państwa Romaniuków do Państwa Leończuków 30 grudnia Klepaczew od Państwa Bobińskich do Państwa Czyżyków i od Państwa Nowikowskich do Państwa Świciów 31 grudnia Zabuże od Państwa Kotlarczuków do Pani Anny Tołtyżewskiej i od Pana Michała Świcia do Państwa Wojcieszuków Kolędę zaczynamy od godziny 9.00. Jeśli komuś nie pasuje dzień kolędy, a chciałby żeby poświęcić mu dom prosimy o zgłoszenie w zakrystii.
  3. W piątek na nabożeństwie o 17:30 i wieczornej mszy świętej będziemy dziękować za łaski otrzymane w kończącym się roku 2021.
  4. W sobotę 1 stycznia, Nowy Rok i pierwsza sobota miesiąca obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – msze święte jak w niedzielę: o 9:00, 11:00 i 18:00.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na kościół, cmentarz i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *