Ogłoszenia duszpasterskie 12 Niedziela Zwykła 19.06.2022

  1. Dziś o godzinie 14.00 odbędzie się spotkanie Wspólnoty Gruntowej wsi Serpelice.
  2. W tym roku bierzmowanie młodzieży w naszej parafii odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 18.00. W najbliższą środę, 22 czerwca na godzinę 18.30 zapraszamy rodziców i młodzież przygotowujących się do bierzmowania na spotkanie organizacyjne.
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie ziół i kwiatów na mszy świętej o godzinie 18.00. Również w czwartek msza święta przez wstawiennictwo św. O. Pio, intencje można składać w zakrystii.
  4. Msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie sprawowana 24 czerwca o godzinie 8.00.
  5. W przyszły piątek, 24 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela będziemy obchodzić we czwartek, 23 czerwca.
  6. W sobotę będziemy obchodzić Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. W przyszłą niedzielę na mszach świętych będziemy gościli O. Szymona Janowskiego, który jest w naszej prowincji odpowiedzialnym za misje.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Grzegorz Kowalczuk kawaler zamieszkały w Serpelicach, parafii tutejszej i Joanna Sołtys, panna zamieszkała w Starej Wsi. Zapowiedź III.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na cmentarz, kościół i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *