Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela Zwykła 14.08.2022

  1. Jutro, poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte o 9.00, 11.00 i 18.00. Poświęcenie kwiatów, ziół i zbóż na wszystkich mszach świętych.
  2. W sierpniu zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godzinie 21.00.
  3. W przyszłą Niedzielę, 21 sierpnia o godzinie 12.00 w naszym kościele odbędzie się IV Przystanek Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego „Od Mozarta do Moniuszki, Poranek z muzyką klasyczną”. Szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
  5. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień pracy i wypoczynku.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszli do Pana: Tadeusz Zienkiewicz z Zabuża, Marianna Kamińska i Janusz Korniluk z Klepaczewa. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Ojcze Nasz … Zdrowaś Mario … Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *