Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla 20.11.2022

  1. W ramach akcji “od serca” Caritas rozdaje dziś bezpłatnie papierowe torby, które możemy, tak jak w latach ubiegłych, zabrać do swoich domów i napełnić je produktami spożywczymi i chemicznymi zgodnie z instrukcją. Swój dar “od serca” przynosimy w następną niedzielę do zakrystii kościoła, bądź do klasztoru. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin. Oczywiście dary można przynosić także w innych torbach…

  2. Do końca listopada przed mszą świętą wieczorną różaniec z wypominkami za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  3. Przyszła niedziela 27 listopada rozpocznie nowy rok liturgiczny, będzie to pierwsza niedziela adwentu – czasu przygotowania na przyjście Chrystusa.

  4. Caritas Diecezji Drohiczyńskiej wydało Kalendarz Adwentowy dla dzieci. Na każdy dzień adwentu jest przewidziane zadanie dla dziecka, które może pomóc przygotować się do Bożego Narodzenia oraz czekoladka. Dochód z kalendarzy (czyli 10 zł) jest przeznaczony na wsparcie Domu Dziecka – Rafael, który Caritas Diecezji Drohiczyńskiej zaczął prowadzić w ubiegłym roku.

  5. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *