Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Adwentu 24.12.2023

  1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia, choć przypada ona w niedzielę to zachęcamy do zachowania tradycyjnego postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Dziś nie będzie wieczornej mszy św. o godzinie 18:00.
  2. Pasterka o godz. 24:00.
  3. Jeśli koś nie ma jeszcze opłatka to są dostępne w zakrystii.
  4. W poniedziałek 25 grudnia 1 dzień Bożego Narodzenia i wtorek 26 grudnia 2 dzień Bożego narodzenia. Msze święte jak w niedzielę: 9.00, 11.00, 18.00. We wtorek o 16.30 zapraszamy na wspólne kolędowanie, a o 18.00 msza święta imieninowa O. Szczepana Dzyra.
  5. Na mocy dyspensy Biskupa Drohiczyńskiego w piątek 29 grudnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Wizytę Duszpasterską, kolędę zaczniemy w tym roku od 28 grudnia i będzie ona miała następujący przebieg: 28 grudnia, czwartek, Zabuże od Państwa Kotlarczuków do Pani Anny Tołtyżewskiej i od Pana Michała Świcia do Państwa Wojcieszuków, oraz Serpelice od Państwa Arasymowiczów do Państwa Maksymiuków. 29 grudnia, piątek, Klepaczew od Państwa Bobińskich do Państwa Czyżyków i od Państwa Nowikowskich do Państwa Świciów oraz Serpelice od Pani Alicji Sawczuk do Państwa Dziwińskich. 30 grudnia, sobota, Serpelice, od Państwa Adamiuków do Pana Michała Kroszki, od Pani Heleny Kamińskiej do Państwa Leończuków i od Państwa Kroszków do Państwa Maciejuków. Kolędę zaczynamy tradycyjnie od godziny 9.00. Jeśli komuś nie pasuje dzień kolędy, a chciałby żeby poświęcić mu dom prosimy o zgłoszenie w zakrystii.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na kościół, cmentarz i Kalwarię.
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na ten świąteczny tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *