Ogłoszenia Duszpasterskie 5 Niedziela Zwykła 04.02.2024

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 do mszy wieczornej.
  2. Jutro o 17.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach i msza św. w ich intencji.
  3. W następną niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest ono obchodzone, jako Światowy Dzień Chorego. Tradycyjnie już zapraszamy do kościoła na różaniec o 17:30 i mszę świętą o 18:00 w intencji chorych. Podczas Eucharystii będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy rodziny i opiekunów o pomoc osobom chorym i starszym w dotarciu do świątyni na tę szczególną dla nich uroczystość.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, na cmentarza i na Kalwarii. Dziękujemy, także wszystkim, którzy pomogli nam w rozbieraniu choinek. Modlimy się za wszystkich naszych dobrodziejów.
  5. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.
  6. Zmarł nasz parafianin Piotr Sawczuk z Serpelic, polećmy Bo Bożemu miłosierdziu: Ojcze Nasz…, Zdrowaś Mario …, Wieczny odpoczynek… .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *