Ogłoszenia duszpasterskie 9 Niedziela Zwykła 02.06.2024

  1. Trwa oktawa Bożego Ciała, codziennie po nabożeństwie czerwcowym o 17.30 procesja Eucharystyczna. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie ziół i kwiatów na mszy świętej o godzinie 18.00. Jest to także I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania zakonne.
  2. W przyszły piątek, 7 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to także I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy od 8.30.
  3. W sobotę będziemy obchodzić Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie procesji Bożego Ciała. Dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone na cmentarz, kościół i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  5. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.
  6. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka Kazimiera Tymoszuk z Zabuża Polećmy ją Bożemu miłosierdziu: Ojce nasz …. Zdrowaś Mario … Wieczny odpoczynek … .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *