Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Adwentu 22.12.2019

  1. Jutro, w poniedziałek o 10.00 próba dla ministrantów.
  2. We wtorek przypada Wigilia Bożego Narodzenia, nie będzie wieczornej mszy św. o 18:00. Opłatki są jeszcze dostępne w zakrystii.
  3. Wieczerzę Wigilijną zaczynamy od śpiewu kolędy, modlitwy Ojcze nasz, oraz odczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Chrystusa. Następnie składamy życzenia łamiąc się opłatkiem.

Szczególnie zapraszamy na Mszę św. w nocy – Pasterkę o godz. 24:00.

  1. 25 grudnia w Boże Narodzenie msze św. o 9:00, 11:00 oraz 18:00.
  2. W czwartek 26 grudnia święto Świętego Szczepana. Msze święte jak w niedzielę, o 18.00 msza imieninowa O. Szczepana Dzyra. Tego dnia o 16:30 zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Wszelkie instrumenty muzyczne mile widziane.
  3. W piątek 27 grudnia na mocy dyspensy biskupa drohiczyńskiego nie obowiązuje post.
  4. Od soboty rozpocznie się wizyta duszpasterska – Kolęda:

 – w sobotę 28 grudnia: Klepaczew, od p. Nowikowskich w ośrodku AS, dalej przez p. Borowy do p. Wojciecha Świć, drugi kapłan od p. Hulicz do p. Ryszarda Czyżyka oraz Serpelice Centrum od p. Adamiuków do p. Zbigniewa Kroszki,

– w poniedziałek 30 grudnia: – Zabuże od p. Kotlarczuk  do Tołtyżewskich, drugi kapłan od p. Michała Świcia do p. Wojcieszuków oraz Serpelice Centrum od p.  Juńczyków do p. Mirosława Leończuka,

– we wtorek 31 grudnia: – Serpelice Raczki oraz za Mleczarnią, pierwszy kapłan od p. Eugeniusza Kroszki do p. Anny Jakoniuk, drugi od. P. Arasymowiczów do p. Szczepana Kuzaki i trzeci od p. Alicji Sawczuk do p. Ogłozińskich.

Tradycyjnie zaczynamy od godziny 9:00.

  1. Następna niedziela 29 grudnia to Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. W we 31 grudnia dniu na nabożeństwie o 17:30 i wieczornej mszy świętej będziemy dziękować za łaski otrzymane w kończącym się roku 2019.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na kościół, cmentarz i Kalwarię. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na ten świąteczny tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *