Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00
  2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte jak w niedzielę: 9.00, 11.00 i 18.00. Taca z Trzech Króli przeznaczona jest na potrzeby misji prowadzonych przez naszych Braci.
  3. W trym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej I czwartek i piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od 8.30.
  4. W minionym roku w naszej parafii udzieliliśmy 44 chrztów, w tym 3 z parafii, 29 ślubów w tym 5 z naszej parafii i pogrzebów było 17 w tym 15 z naszej parafii. Do I Komunii świętej przystąpiło 9 dzieci.
  5. W minionym roku udało się postawić mur na cmentarzu, jest jeszcze nie skończony, ale pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w jego budowę. Dziękujemy wszystkim za dostarczone kamienie, za ofiarowaną stal, drewno oraz inne materiały budowlane. Przede wszystkim pragniemy podziękować za wykonaną pracę, za to, że wielu zostawiało swoje obowiązki, aby pomóc.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas po kolędzie oraz za wszystkie ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *