Ogłoszenia duszpasterskie 27 Niedziela Zwykła 02.10.2022

 1. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas.
 2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 do wieczornej mszy świętej.
 3. We wtorek w naszym kościele odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu. Msze święte o godzinie 9.00 i 18.00, po mszy wieczornej nabożeństwo Transitus. Jest to także dzień imienin Papieża Franciszka, pamiętajmy o nim w modlitwie.
 4. W piątek, 7 października przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, jest to święto patronalne kół żywego różańca.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od 8.30.
 6. Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.
 7. W Sobotę 8 października w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie odbędzie się Diecezjalna Konferencja „Ku trzeźwości Narodu – Wezwani do działania”. Wstęp wolny, szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.
 8. Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej organizuje kurs przygotowujący do filmowania i fotografowania obiektów oraz uroczystości sakralnych. Kurs odbędzie się w sobotę 8 października 2022 r. o 10.00 w sali Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie przy ul. Kościelnej 10. Szczegółowe informacje na stronie www.drohiczynska.pl
 9. Duszpasterstwo Służby liturgicznej Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza na warsztaty muzyczne dla młodzieży 28-30 października w Drohiczynie, dla dorosłych 25-27 listopada w Serpelicach. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.
 10. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru, kalwarii.
 11. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *