Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna 12.05.2019


1.    
W sobotę 18 maja święto świętego Feliksa z Cantalice, kapucyna, patrona dzieci. Na wieczornej mszy świętej o 18:00 tradycyjne namaszczenie olejkiem świętego Feliksa. Zapraszamy szczególnie dzieci do przyjęcia tego błogosławieństwa.

2.    
Trwa maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa majowe o 17:30.

3.    
Zbliża się poświęcenie pól. Prosimy sołtysów o zaplanowanie dokładnych terminów i godzin poświęcenia pól.

4.    
Serdecznie zapraszamy kobiety i mężczyzn do kół żywego różańca, zapisy po Mszy świętej w zakrystii. Obecnie po niewielkiej reorganizacji w Naszej parafii działa 5 Kół Żywego Różańca. Po jednym w Zabużu i Klepaczewie oraz 3 w Serpelicach.5.        
Dziękujemy za ofiary składane na odnawianie kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

6.   
Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *