Ogłoszenia duszpasterskie 27 Niedziela Zwykła 04.10.2020

  1. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych.
  3. W pierwsze niedziele miesiąca, począwszy od dzisiejszej niedzieli w naszej parafii będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 do mszy wieczornej.
  4. W środę 7 października przypada święto patronalne kół żywego różańca. Zapraszamy wszystkich członków kół żywego różańca z naszej parafii do wspólnej modlitwy. Zaczniemy o 15 wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą sobotę zapraszamy dzieci I pierwszokomunijne na różaniec o 17.30 i na mszę świętą, a po niej na krótkie spotkanie, będzie także możliwość dopisania się do listy dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w naszej Parafii.
  6. Przyszła niedziela to Dzień Papieski, po Mszach będą zbierane ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która udziela stypendiów dla uzdolnionych dzieci i młodzieży.
  7. Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.
  8. W najbliższym czasie sołtysi zbiorą ofiary na sprzątanie kościoła. Już dziś dziękujemy za zrozumienie potrzeb i okazaną pomoc. Złożone ofiary przeznaczamy także na kwiaty zdobiące świątynię i jej otoczenie.
  9. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru, kalwarii.
  10.  Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *