Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu 24.12.2017 r.

 

1.  W tym roku IV niedziela adwentu to zarazem Wigilia Bożego Narodzenia. Dzisiaj nie ma wieczornej mszy św. o 18:00. Opłatki są jeszcze dostępne w zakrystii.

2.  Wieczerzę zaczynamy od śpiewu kolędy, modlitwy Ojcze nasz, oraz odczytania fragmentu  Ewangelii o Narodzeniu  Chrystusa.  Następnie składamy życzenia łamiąc się opłatkiem. Szczególnie zapraszamy na Mszę św. w nocy – Pasterkę o godz. 24:00.

3.   25 grudnia w Boże Narodzenie msze św. o 9:00, 11:00 oraz 18:00.

4.  We wtorek 26 grudnia święto Świętego Szczepana. Msze święte jak w niedzielę. Tego dnia o 16:30 zapraszamy do kościoła  na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Wszelkie instrumenty muzyczne mile widziane.

5.   Od czwartku będzie wizyta duszpasterska – Kolęda:

–   w czwartek 28 grudnia: Klepaczew, od p. Nowikowskich w ośrodku AS, dalej przez p. Borowy do p. Wojciecha Świć, drugi kapłan od p. Genowefy Mysłowskiej do  p.   Ryszarda  Czyżyka  oraz Serpelice  Centrum  od  p.  Adamiuków do  p. Zbigniewa Kroszki,

–  w piątek 29 grudnia: – Zabuże od p. Kotlarczuk do Tołtyżewskich, drugi kapłan od p. Raczyńskich do Michała Świć oraz Serpelice Centrum od p. Marianny Rosolskiej do p. Mirosława Leończuka,

–  w sobotę 30 grudnia: – Serpelice Raczki oraz za Mleczarnią, pierwszy kapłan od p. Eugeniusza Kroszki do p. Anny Jakoniuk, drugi od. P. Arasymowiczów do p. Szczepana Kuzaki i trzeci od p. Alicji Sawczuk do p. Ogłozińskich.

Tradycyjnie zaczynamy od godziny 9:00.

6.   W piątek 29 grudnia na mocy dyspensy biskupa drohiczyńskiego nie obowiązuje post.

7. Następna niedziela 31 grudnia to Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu na nabożeństwie o 17:30 i wieczornej mszy świętej będziemy dziękować za łaski otrzymane w kończącym się roku.

8. Dziękujemy za ofiary składane na kontynuację prac remontowych w kościele, na cmentarzu i na Kalwarii. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na ten świąteczny tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *