Ogłoszenia duszpasterskie 17 Niedziela Zwykła 25.07.2021

  1. Dziś po każdej Mszy świętej święcimy pojazdy. Przed kościołem u ministrantów i w naszym sklepiku można nabyć pamiątki związane ze świętym Krzysztofem.
  2. Zgodnie z zarządzeniem Biskupa Drohiczyńskiego zbieramy do puszek pieniądze na pomoc poszkodowanym w powodziach i nawałnicach.
  3. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na klasztor, kościół, cmentarz i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.
  4. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.
  5. Za 7 tygodni rozpoczynamy misje parafialne, zapraszamy do uczestnictw w nich oraz do modlitwy o dobre owoce. Duchu Święty, Stworzycielu, któryś u zarania Kościoła raczył widzialnie zstąpić na Apostołów i wiernych, aby oświecić ich umysły, serca zapalić i utwierdzić w wierze, a życie ich uświęcić! Błagamy Cię, zstąp i na naszą parafię w czasie Misji świętych i napełnij nas swoimi darami. Oświecaj w wątpliwościach, otwórz nasze serca na dar słowa, wyprowadzaj z błędów, dźwigaj z naszych grzechów, jednocz nas wzajemną chrześcijańską miłością, abyśmy wszyscy wsparci Twoją łaską, podczas tych świętych misyjnych dni odnaleźli nowe życie w Jezusie Chrystusie i jako jedna rodzina dzieci Bożych żyli we wzajemnej miłości i jedności. I tak oddając Bogu chwałę, doszli do szczęśliwej wieczności, gdzie będziemy nieustannie wielbić Boga Ojca za dar Stworzenia, Chrystusa Pana, za dar Odkupienia i Ciebie, Duchu Święty, za dar Uświęcenia. Matko Boża Nieustającej Pomocy bądź Matką tych świętych Misji. Św. Franciszku, módl się za nami. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *