Ogłoszenia duszpasterskie na 21.niedzielę Zwykłą 26.08.2018

1.      Jak wspominaliśmy tydzień temu dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc Państwu Nowosielskim, z Sarnak, którym spłonęły budynki gospodarcze wraz ze zbiorami.

2.     Trwa spotkanie młodzieży ,,Golgota Młodych”, które zakończy się w poniedziałek mszą świętą o godz. 9.00. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali produkty do wyżywienia uczestników spotkania.

3.     Od poniedziałku do końca sierpnia zapraszamy znów do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godzinie 21.00.

4.     W tym tygodniu przypada pierwsza Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o 17:30.

5.     W naszej parafii w przyszłą niedzielę 2 września pragniemy podziękować Bogu za tegoroczne zbiory. Zapraszamy wszystkich rolników do wspólnej modlitwy na Mszę świętą o 11:00. Prosimy mieszkańców naszych miejscowości  o przygotowanie wieńców dożynkowych.

6.     Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w następny poniedziałek 3 września o godz. 8:00. Zapraszamy razem z uczniami, nauczycielami i wychowawcami także rodziców, aby modlić się o dobry rok nauki dla waszych dzieci.

7.     Dziękujemy za ofiary składane na rzecz kościoła, cmentarza i Kalwarii. Modlitwą otaczamy wszystkich dobrodziejów.

8.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień pracy i wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *