Ogłoszenia Duszpasterskie na 26 Niedzielę Zwykłą 30.09.2018.

1.     Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Przez cały miesiąc zapraszamy o 17:30 na nabożeństwa do naszego kościoła.

2.     Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne naszej diecezji.

3.     W środę 4 października uroczystość odpustowa św. Franciszka z Asyżu, założyciela naszego zakonu. Msze święte o godz. 9:00, 11:00 i 18:00.

4.     W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy Czwartek i Piątek i Sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od 8:30.

5.     Spotkania ministrantów od października będą się odbywały w każdy piątek od godziny 15 w naszym kościele. Zapraszamy na te spotkania wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby służyć Panu Bogu przy ołtarzu i przyjęli już pierwszą Komunię świętą.

6.     Spotkania kandydatów do sakramentu Bierzmowania od października będą się odbywały w pierwsze piątki miesiąca o godzinie 16.30 w naszym kościele.

7.     Szkoła Podstawowa i Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na konferencję „Nasza Niepodległa”. Odbędzie się ona 6 października w Szkole Podstawowej im. „Bohaterów Akcji V2” w Sarnakach. Szczegóły na plakacie.

8.     Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz klasztoru, kalwarii, cmentarza.

9.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *