Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela Zwykła 26.06.2022

  1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. Jutro w naszej parafii rozpocznie się 40 godzinne Nabożeństwo, które może nam pomóc pogłębić naszą miłość do Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz przygotuje nas do odpustu parafialnego ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła. Nabożeństwo poprowadzi nasz współbrat O. Szymon Janowski. Msze święte w poniedziałek i wtorek o godzinie 9.00 i 18.00.
  3. W środę 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – odpust parafialny. Msze święte o 9:00, 11:00 i 18:00. Sumie odpustowej o 11:00 będzie przewodniczyć O. Szymon Janowski. Po mszy procesja eucharystyczna po placu kościelnym. Liczymy na dzieci sypiące kwiaty, osoby niosące chorągwie i feretrony oraz strażaków.
  4. Środa to także dzień imienin naszego biskupa Piotra Sawczuka, pamiętajmy o nim w modlitwie.
  5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I-szy Piątek i Sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa o 17:30.

W piątek odwiedziny chorych od 8:30.

  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na cmentarz, kościół i Kalwarię. Modlitwą otaczamy wszystkich naszych dobrodziejów.
  2. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *